×
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 1

Салон краси

1-ий поверх, ліве крило готелю

Пориньте в світ краси, розкоші та комфорту. Салон краси «L’Oreal» — це найвдаліше місце для тих, хто звик до сервісу VIP-рівня. Всі види перукарських послуг, манікюр, педикюр. Наші майстри створять для Вас стильний образ, який гармонійно підкреслить Вашу індивідуальність. Під час процедур Ви можете насолодитися чашкою кави або чаю, а після відвідування салону Вам залишається лише отримувати компліменти.
Наші майстри працюють з висококласними брендами: «Kerastase», «L’OREAL Professionel», «MATRIX», «INOA», «SUDA» та ін.

Серед наших унікальних пропозицій для Вас — програма комплексного догляду за волоссям

Ритуали «KERASTASE»

Кожен ритуал «KERASTASE» оригінальний і виключно ефективний. Ви побачите ефект вже після першої процедури, а при регулярному використанні догляду «KERASTASE» чудовий стан волосся Вам гарантовано.

Засоби «KERASTASE» розділяються на серії, кожна з яких має на меті вирішення специфічної проблеми.

Ритуал «М’який догляд»

Цей ритуал призначений для тендітнjuj фарбованого волосся. Усуває елементи, які призводять до втрати інтенсивності кольору фарбованого волосся, проявляючи блиск у всьому його розмаїтті. Розгладжує поверхню волосся, надаючи йому дзеркальний блиск.

Пишність кольору та блиск в день фарбування.

Ритуал поєднує в собі використання двох високотехнологічних продуктів гами Reflection: Хрома Перфект та Пікселіст. Різні за текстурою та складом, вони ідеально доповнюють один одного, надаючи фарбованому волоссю люмінесцентне сяйво. Ритуал порівняємо з ін’єкцією блиску в саме серце волосся. Тривалий ефект для досягнення багатовимірного сяйва фарбованого волосся.

Ритуал «Розгладжування»

Рекомендується для неслухняного, жорсткого і дуже сухого волосся. Цей ритуал зробить його більш м’яким та елегантно гладким. Чарівні текстури та аромати доповнять ритуал розгладжування, який, завдяки інтенсивній дії рослинних олій, повністю змінить Ваше уявлення про власне волосся.

Ритуал «Розгладжування» дає тривалий ефект і спрямований на відновлення та активізацію природних захисних функцій шкіри голови. Цей догляд сприяє зростанню красивого та сповненого життєвих сили волосся. Сухе чутливе волосся набуває блиску та м’якості, а також отримує захист від впливів зовнішнього середовища. Під впливом агресивних чинників баланс шкіри голови порушується. Тепловий вплив підсилює дію Біофлоріну. Біофлорін – результат новітніх наукових досліджень Лабораторій L’Oreal в області біотехнологій.

Ритуал «Життєва сила»

Для ламкого та ослабленого волосся, якому не вистачає сили та еластичності. Технологія, що відновлює внутрішню структуру волосся, робить його більш міцними та наповнює життєвою силою.

Ритуал розроблений на основі програми глюко-активних відходів для повного живлення волосся від коренів до кінчиків, а також для сухої шкіри голови. Використання продуктів, створених на основі технології подвійного відновлення волосся, дозволяє зміцнити ослаблене волосся від серцевини до поверхні. Волосся знову віднайде силу та міцність.

Ритуал «Стимуляція»

Рекомендований в разі випадання і для запобігання випаданню волосся. Запатентована формула молекули Амінексиль – це єдиний ефективний засіб для запобігання ризику випадіння волосся.

Ритуал «Стимуляція» – це поєднання відновлювального масажу, який стимулює кровообіг, і ефективності молекули Амінексилю. У ритуалі «Стимуляція» використовується компонент Амінексилю, який впливає на шкіру голови за допомогою активних компонентів. Результат видно після першого використання ампули під впливом активних компонентів маски «Ole Relax».
Лінія «KERASTASE» представляє набори догляду за волоссям, які Ви можете придбати прямо після проходження Ритуалів «KERASTASE».

Також ми раді запропонувати Вам стрижки, укладки і фарбування будь-якого рівня складності.

Будь-яку процедуру догляду за волоссям ми завершуємо подарунком улюбленим клієнтам. Це інноваційне лікування всіх типів волосся за допомогою Іонізованої колби, яка подарує Вашому волоссю особливу силу та блиск.

Наші фахівці серед процедур догляду за волоссям рекомендують також дарсонвальзацію – вплив слабкого імпульсного струму високої напруги і частоти. Апарат Дарсонваль зміцнює волосяні цибулини, нздійснює антисептичну дію і злегка підсушує шкіру голови. Також ця процедура прискорює ріст волосся і допомагає запобігти його випаданню.

Догляд за нігтями:

Наші майстри забезпечать Вам чудовий результат і розкішний вигляд нігтів. Ми працюємо з провідними торговельними марками: «Creative American Beauty», «Harmony», «OPI», «Gehwol», «SUDA»:

  • Апаратний і класичний манікюр
  • Апаратний і класичний педикюр.
  • Спа-манікюр
  • Парафінотерапія для рук
  • Покриття Shellaс
  • Гелеве нарощування
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 2
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 3
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 4
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 5
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 6
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 7
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 8
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 9
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 10
Салон краси в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 11