×
Солярій seo_mask_is_category_alt_img 1

Банний комплекс

Запрошуємо відвідати сучасний банний комплекс NEMO, в якому ви зможете розслабитися, відновити сили, відпочити від щоденної суєти або після довгої дороги, а також урізноманітнити свій відпочинок в готелі.

До ваших послуг: фінська сауна з панорамним видом на море, хамам під «зоряним небом», ексклюзивний «Душ Вражень», «відро-водоспад», прохолодна купіль, величезна гідромасажна джакузі, оздоровча фітобочка, релакс-зона з масажними кріслами та солярій.

У зимовий період для Вас працює критий плавальний басейн з морською водою. Вода очищена зі спеціальним температурним режимом 28 градусів. Довжина басейну – 20 м, глибина – 4,5 м, ширина – 10 м. В ньому Ви можете не тільки поплавати, а й зайнятися аквааеробікою на групових заняттях з нашим фітнес-інструктором. Заняття проходять щодня, ознайомитися з розкладом можна тут.

Після відвідування сауни і хамама пропонуємо Вам зануритися в унікальний басейн у формі дельфіна з очищеною морською водою під відкритим небом. А після – поніжитися в джакузі з теплою водою на свіжому повітрі.Послуги банного комплексу входять у вартість проживання. Солярій оплачується окремо.

Банний комплекс розташований на 0-му поверсі комплексу.

Час роботи: щоденно, з 7:00 до 00:00.

Телефон: +38 048 705-70-88

Солярій

Басейни

Банний комплекс seo_mask_is_category_alt_img 2
Банний комплекс seo_mask_is_category_alt_img 3
Банний комплекс seo_mask_is_category_alt_img 4
Банний комплекс seo_mask_is_category_alt_img 5
Банний комплекс seo_mask_is_category_alt_img 6
Банний комплекс seo_mask_is_category_alt_img 7
Банний комплекс seo_mask_is_category_alt_img 8
Банний комплекс seo_mask_is_category_alt_img 9
Банний комплекс seo_mask_is_category_alt_img 10
Банний комплекс seo_mask_is_category_alt_img 11