×
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 1

Набережна і парк

15 червня 2013 року в Одесі відбулося офіційне відкриття набережної на Ланжероні з комплексом фонтанів, в створенні якої брали участь більше 1000 фахівців. Це був подарунок улюбленому місту від Resort & SPA Hotel NEMO. Сама набережна отримала премію «Золота арка» і відразу стала улюбленим місцем відпочинку одеситів та гостей міста.

Набережна і площа з фонтанами завжди відкрита для відвідування і буквально з перших днів стала гордістю одеситів. Тут президент прийняв військово-морський парад, також тут проходили всілякі фестивалі та зйомки телевізійних проектів.

Набережна на Ланжероні одна з найкрасивіших набережних Європи. Що може бути краще вечірньої прогулянки серед фонтанів або споглядання моря в сонячний день, сидячи під пальмою на комфортній лавочці-клумбі? Також ми подбали про те, щоб спуск до моря був якомога зручнішим. Поруч з набережною знаходиться чудовий парк, з різноманітними деревами, такими як: акації, якими славиться Одеса, а також кримськими соснами, платанами, сливами Піссарда, липами, ясенами, кленами та багатьма іншими рослинами.

Для наших маленький гостей в оточенні квітучих сакур і акацій розташовується дитячий майданчик. Поруч з величезним лабіринтом розміщено близько десятка окремо розташованих атракціонів. Весь комплекс виконаний в яскравій зелено-жовто-коричневій гамі та ідеально гармонує з ландшафтом.

Чисте морське повітря, європейська набережна, парк, чорноморське сонце вже чекають на Вас!

Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 2
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 3
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 4
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 5
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 6
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 7
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 8
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 9
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 10
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 11
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 12
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 13
Набережна і парк в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 14