×
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 1

Фітнес для вагітних

Фітнес-клуб НЕМО представляє ексклюзивну програму для вагітних!

Вагітність – дуже важливий та цікавий період в житті кожної жінки. Ми допоможемо Вам провести цей час з радістю та користю для свого здоров’я та здоров’я майбутнього малюка.

Вплив майбутньої матері на розвиток дитини в утробі визначається не тільки спадковістю, а й особливостями емоційного та фізичного стану під час вагітності. Правильно підібраний комплекс вправ допоможе легко виносити дитинку і без проблем допомогти їй народитися на цей світ.

Малюк безупинно уловлює відчуття, почуття, думки, які викликає у матері навколишній світ. Тривоги, які впливають на нервову систему вагітної жінки, передаються дитині. Тому в цей період також важливо вміти максимально розслаблятися, чути свої потреби та бажання, а також відгукуватися на них. Важливо встановити міцний зв’язок зі своїм внутрішнім «Я», а найвірнішими помічниками в цьому процесі є дивовижні істоти – дельфіни. Спілкування з дельфінами, психологами та інструкторами NEMO FIT & SPA розкриє в Вас нові можливості і навчить новим технікам, які Ви зможете використовувати під час народження дитини та в період післяпологової адаптації.

А чи знаєте ви?

… що дельфіни мають благотворний вплив на розвиток дитини та психоемоційний стан майбутньої мами

… що для безболісних пологів треба готувати своє тіло за допомогою фізичних вправ

… що в NEMO FIT & SPA підібрали кращі види тренувань для вагітних.

Фітнес для вагітних з дельфінами включає в себе:

  • заняття з аквааеробіки
  • заняття ЛФК
  • заняття з дельфінами
  • заняття з психологом
  • масажі

Аквааеробіка

Заняття у воді – один із секретів здорової вагітності та найкраща фізична підготовка до пологів навіть для тих матусь, які не вміють плавати. У воді всі рухи м’які, плавні – тіло знаходиться в стані невагомості, а активні рухи тут можна чергувати з повним розслабленням. Серце працює з меншою інтенсивністю, але Ви при цьому отримуєте відмінний результат.

Аквааеробіка дозволить уникнути зайвої ваги, усуває застійні явища в малому тазу та нижніх кінцівках, є профілактикою венозних порушень, зміцнює серцево-судинну та дихальну систему.

За допомогою занять у воді Ви набудете сили та гнучкості, отримаєте масу позитивних емоцій та добре самопочуття. Після тренування Ви відчуєте себе більш впевнено, а значить – краще підготуєтесь до пологів.

Тривалість заняття – 45 хв.

ЛФК

Fit Mama – комплекс вправ та дихальних практик, розроблений з урахуванням всіх фізіологічних особливостей періоду вагітності, спрямований на розвиток м’язів, які беруть участь в родовіій діяльності, зміцнення суглобів, зв’язок, м’язів хребта та просто гармонійний розвиток всього тіла. Помірне фізичне навантаження допомагає підготуватися до пологів та уникнути набряків, запорів, головного болю, болю в спині. Підходить для будь-якого терміну вагітності.

Тривалість заняття – 55 хв.

Групове заняття з психологом

Групове заняття з психологом

Для жінки усвідомлення і прийняття всієї глибини материнства супроводжується досить серйозною психофізіологічною та емоційною перебудовою.

Запропонована програма включає тренінги та семінари, спрямовані на психологічну підтримку та емоційну гармонізацію в родині, яка чекає на появу дитини. Тут Ви зможете отримати відповіді на багато питань, поспілкуватися в дружній обстановці з іншими батьками, які як і Ви, готуються до появи малюка.

У невимушеній атмосфері Ви доторкнетеся до таїнств народження та пологів, здобудете знання та вміння, необхідні для материнства. Дізнаєтеся про те, що вже сьогодні, ще до народження Вашої дитини, можна зробити для її здорового розвитку.

Тривалість заняття – 60 хв.

Релаксаційна програма з дельфінами

Кожне заняття з дельфінами супроводжується підвищенням вироблення ендорфінів – гормонів радості і щастя. Після спілкування з дивовижними істотами зникає напруження, знижуються болі та спазми, поліпшується загальне самопочуття майбутньої мами. Також вода дає можливість легкого і вільного переміщення, відчуття польоту – це дуже благотворно впливає на майбутню матусю та її малюка.

Під час заняття Ви познайомитеся з дельфінами, зможете погладити їх, привітаєтесь із ними, послухаєте звуки, які видають дельфіни. Вони гратимуться з Вами, плаватимуть і навіть малюватимуть картину, яка буде нагадувати Вам про цю прекрасну подію.

Спеціально розроблена програма психорелаксаціі з дельфінами дозволяє комплексно впливати на організм і психіку майбутньої мами та малюка. Під керівництвом перинатального психолога Ви зможете використовувати техніки, отримані в процесі дельфінотерапії, під час народження дитини та в період післяпологової адаптації.

Тривалість заняття – 25 хвилин.

Масажі від фахівців NEMO FIT & SPA

Масаж під час вагітності відрізняється від класичного загального масажу тим, що в основному застосовуються поглажування, розслаблюючі прийоми, що дозволяють без зайвої жорсткості та енергійних розтирань опрацювати проблемну зону.

Особлива увага приділяється рукам і ногам – це сприяє зняттю набряків і покращує циркуляцію лімфи та крові. Також у стопах і кистях рук розташовуються проекційні зони всіх органів і систем людського організму, а масаж сприяє регуляції енергетичного балансу в них. Масаж голови допомагає зняти головний біль, а масаж вушних раковин – впливати на всі системи організму, гармонізуючи їх роботу.

Масаж під час вагітності дозволяє також зміцнити імунну систему, впоратися з порушеннями сну, полегшити м’язові болі і зняти загальну напругу. Свіжа хвиля живої енергії після масажу дарує бадьорість, прояснює розум і допомагає знайти гармонію з новим життям усередині вас. Таким чином енергія, яка живить все живе, легко і безперешкодно росповсюджується по всьому тілу.

Тривалість заняття – 30 хв.

Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 2
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 3
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 4
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 5
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 6
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 7
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 8
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 9
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 10
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 11
Фітнес для вагітних в RESORT & SPA HOTEL NEMO, фото № 12